Changan qiymətləri
48 model 1 646 elan
Satışda 48 Changan modeli üzrə 1 646 elan var. Ən çox elan: Uni-Z, Qiyuan Q07, Oshan X5 Plus.
Changan bazarı
- Orta qiymət33 000 ₼1 630 elan
- Qiymət aralığı26–48 min ₼elanların 80 %-i
- Elan1 6466 saytdan
- Orta yürüş30 000 kmelanlarda
Ən çox elanı olan modellər
| Model | Elan | Orta qiymət | Orta yürüş |
|---|---|---|---|
| Uni-Z | 356 | 34 600 ₼ | 17 min km |
| Qiyuan Q07 | 242 | 44 200 ₼ | 13 min km |
| Oshan X5 Plus | 184 | 27 000 ₼ | 2 000 km |
| CS 55 Plus | 175 | 32 899 ₼ | 19 min km |
| Qiyuan A05 | 122 | 27 950 ₼ | 34 min km |
| CS 75 Plus | 57 | 37 500 ₼ | 0 km |
| Qiyuan Q05 | 57 | 30 800 ₼ | 26 min km |
| CS 75 Pro | 50 | 32 350 ₼ | 0 km |
- Uni-Z 34 500 ₼
- Qiyuan Q07 44 100 ₼
- Oshan X5 Plus 27 000 ₼
- CS 55 Plus 32 800 ₼
- Qiyuan A05 27 950 ₼
- CS 75 Plus 38 000 ₼
- Qiyuan Q05 30 800 ₼
- CS 75 Pro 32 350 ₼
- Eado 28 500 ₼
- Uni-V 29 000 ₼
- Deepal S07 42 900 ₼
- Deepal S09 74 999 ₼
- Uni-V iDD 32 500 ₼
- Qiyuan A07 34 500 ₼
- Uni-T 32 500 ₼
- Uni-K iDD 40 500 ₼
- CS 35 14 100 ₼
- Qiyuan A06 31 250 ₼
- Uni-K 37 000 ₼
- Deepal S05 37 000 ₼
- Deepal G318 59 950 ₼
- F70 (Hunter) 27 500 ₼
- CS 35 Plus 23 900 ₼
- CX 20 8 000 ₼
- Deepal SL03 37 500 ₼
- K50 (Hunter) 47 995 ₼
- Alsvin 18 750 ₼
- Alsvin V7 13 300 ₼
- CS 75 16 000 ₼
- Benni 7 500 ₼
- CS 95 36 500 ₼
- Eado XT 12 000 ₼
- Lamore 31 900 ₼
- Nevo Q06 52 600 ₼
- Alsvin V3 4
- Eado Plus 4
- CS 15 3
- Digər model 3
- Raeton 3
- Benni E-Star 2
- Honor 2
- Hunter Plus 2
- Alsvin V5 1
- CM-8 1
- CS 95 Plus 1
- F70 (Hunter) Plus 1
- Oshan Z6 1
- Qiyuan A06R 1
Changan qiymətləri: modellərə görə
| Aralıq | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Uni-Z | 34 600 ₼ | 32 700–35 900 ₼ | 362 | 2024–2026 | 29 900 ₼ 2025 |
| Qiyuan Q07 | 44 200 ₼ | 41 799–48 000 ₼ | 246 | 2025–2026 | 37 900 ₼ 2025 |
| Oshan X5 Plus | 27 000 ₼ | 26 700–27 500 ₼ | 186 | 2025–2026 | 24 980 ₼ 2025 |
| CS 55 Plus | 32 899 ₼ | 30 000–33 844 ₼ | 177 | 2021–2026 | 23 500 ₼ 2022 |
| Qiyuan A05 | 27 950 ₼ | 26 475–30 275 ₼ | 122 | 2023–2025 | 22 800 ₼ 2024 |
| CS 75 Plus | 37 500 ₼ | 34 499–39 300 ₼ | 59 | 2020–2026 | 32 300 ₼ 2026 |
| Qiyuan Q05 | 30 800 ₼ | 29 700–32 000 ₼ | 55 | 2024–2025 | 21 500 ₼ 2024 |
| CS 75 Pro | 32 350 ₼ | 31 900–32 875 ₼ | 50 | 2025–2026 | 26 470 ₼ 2026 |
| Eado | 28 500 ₼ | 25 798–31 900 ₼ | 49 | 2013–2026 | 11 000 ₼ 2014 |
| Uni-V | 29 050 ₼ | 26 500–32 550 ₼ | 34 | 2023–2026 | 17 500 ₼ 2023 |
| Deepal S07 | 42 900 ₼ | 40 500–49 900 ₼ | 29 | 2023–2026 | 39 000 ₼ 2025 |
| Deepal S09 | 74 999 ₼ | 72 500–85 000 ₼ | 21 | 2025–2026 | 67 000 ₼ 2025 |
| Uni-V iDD | 32 500 ₼ | 31 700–33 000 ₼ | 21 | 2023–2025 | 31 500 ₼ 2025 |
| Qiyuan A07 | 34 500 ₼ | 33 500–38 025 ₼ | 20 | 2025–2026 | 31 300 ₼ 2025 |
| Uni-T | 32 500 ₼ | 29 800–35 300 ₼ | 17 | 2022–2025 | 25 900 ₼ 2023 |
| Uni-K iDD | 40 200 ₼ | 38 250–44 175 ₼ | 15 | 2022–2024 | 34 900 ₼ 2023 |
| CS 35 | 14 100 ₼ | 12 800–15 000 ₼ | 14 | 2013–2023 | 12 800 ₼ 2014 |
| Qiyuan A06 | 30 750 ₼ | 30 000–34 250 ₼ | 14 | 2023–2025 | 29 000 ₼ 2023 |
| Uni-K | 37 000 ₼ | 31 000–41 000 ₼ | 14 | 2022–2025 | 29 800 ₼ 2022 |
| Deepal S05 | 37 000 ₼ | 36 700–41 900 ₼ | 13 | 2025–2026 | 35 500 ₼ 2026 |
| Deepal G318 | 59 950 ₼ | 58 625–63 550 ₼ | 12 | 2025–2026 | 49 298 ₼ 2026 |
| F70 (Hunter) | 27 500 ₼ | 25 700–32 300 ₼ | 11 | 2020–2026 | 25 900 ₼ 2023 |